Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 805 000 € 7 220 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 707 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 036 400 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
815 200 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 312 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
756 900 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 306 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 513 900 € 3 360 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 162 200 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 493 500 € 5 590 € / sq.m.
  • Area: 625 sq.m.
  • Plot Area: 2046 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
920 000 €

Villa, Begur, Catalunya, Spain

Begur, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 790 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 513 900 € 3 780 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 20000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 572 100 € 3 080 € / sq.m.
  • Area: 511 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 075 800 € 8 150 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
782 500 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 281 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
931 600 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 529 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 036 400 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 630 300 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 639 sq.m.
  • Plot Area: 1260 sq.m.
  • Bedrooms: 6