Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
635 000 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 193 sq.m.
  • Plot Area: 624 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
220 000 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 202 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
650 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
315 000 € 2 790 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Plot Area: 304 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
369 500 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
210 000 € 2 160 € / sq.m.
  • Area: 97 sq.m.
  • Plot Area: 158 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
360 000 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 65 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
159 900 € 1 030 € / sq.m.
  • Area: 156 sq.m.
  • Plot Area: 178 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
769 000 € 3 900 € / sq.m.
  • Area: 197 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
238 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 81 sq.m.
  • Plot Area: 203 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
465 000 € 3 720 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 883 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
359 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 188 sq.m.
  • Plot Area: 336 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
354 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 249 sq.m.
  • Plot Area: 408 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
3 500 000 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1088 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
575 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 373 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
4 350 000 € 5 120 € / sq.m.
  • Area: 850 sq.m.
  • Plot Area: 2260 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6