Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
879 000 € 6 460 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 900 000 € 5 940 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
810 000 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 286 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
875 000 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 324 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
575 000 € 6 320 € / sq.m.
  • Area: 91 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
560 000 €
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
520 000 € 3 820 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 250 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 289 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
5 000 000 € 11 340 € / sq.m.
  • Area: 441 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
1 495 000 € 5 680 € / sq.m.
  • Area: 263 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
650 400 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 226 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
625 000 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
750 000 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
780 000 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
850 000 € 7 080 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
900 000 € 4 860 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
950 000 € 6 420 € / sq.m.
  • Area: 148 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
600 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4