Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
995 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 383 sq.m.
  • Plot Area: 1164 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
930 000 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 433 sq.m.
  • Plot Area: 558 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
930 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 555 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 995 000 € 5 750 € / sq.m.
  • Area: 347 sq.m.
  • Plot Area: 421 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
850 000 € 4 670 € / sq.m.
  • Area: 182 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 650 000 € 5 720 € / sq.m.
  • Area: 463 sq.m.
  • Plot Area: 1380 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 900 000 € 7 210 € / sq.m.
  • Area: 402 sq.m.
  • Plot Area: 535 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
5 200 000 € 4 860 € / sq.m.
  • Area: 1070 sq.m.
  • Plot Area: 3800 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 495 000 € 4 310 € / sq.m.
  • Area: 347 sq.m.
  • Plot Area: 3203 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 100 000 € 4 200 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1438 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 400 000 € 4 860 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 100 000 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 577 sq.m.
  • Plot Area: 1024 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 000 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 950 000 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 503 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 500 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 8
For Sale
1 200 000 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 570 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
995 000 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 282 sq.m.
  • Plot Area: 818 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 900 000 € 8 760 € / sq.m.
  • Area: 331 sq.m.
  • Plot Area: 1880 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
995 000 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 586 sq.m.
  • Plot Area: 2850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 290 000 € 4 300 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 725 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2