Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
645 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 203 sq.m.
  • Plot Area: 620 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 595 000 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 557 sq.m.
  • Plot Area: 1257 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
490 000 € 2 070 € / sq.m.
  • Area: 237 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 375 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 865 sq.m.
  • Plot Area: 769 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
870 000 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 140 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 310 000 € 5 130 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 7
For Sale
4 200 000 € 16 340 € / sq.m.
  • Area: 257 sq.m.
  • Plot Area: 4434 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 12 000 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
4 200 000 € 4 620 € / sq.m.
  • Area: 910 sq.m.
  • Plot Area: 2942 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 9
For Sale
1 890 000 € 6 300 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 5330 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 475 000 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 895 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 500 000 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 18712 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 8
For Sale
5 250 000 € 13 130 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 30000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 950 000 € 11 800 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 680 000 € 6 290 € / sq.m.
  • Area: 267 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 600 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 491 sq.m.
  • Plot Area: 2150 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 800 000 € 8 370 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 655 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 500 000 € 7 050 € / sq.m.
  • Area: 638 sq.m.
  • Plot Area: 1920 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
2 300 000 € 3 440 € / sq.m.
  • Area: 668 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7