Compare properties

Real estate in Spain on the map

Found 28986 listings:
For Sale
1 711 800 € 3 680 € / sq.m.
  • Area: 465 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 502 200 € 3 760 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
885 000 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
844 300 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 868 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 863 200 € 2 030 € / sq.m.
  • Area: 919 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
989 800 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
902 500 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 222 700 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
925 800 € 2 920 € / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 281 000 € 5 340 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 830 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 481 900 € 5 560 € / sq.m.
  • Area: 626 sq.m.
  • Plot Area: 1008 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 083 000 € 3 610 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 503 700 € 4 870 € / sq.m.
  • Area: 514 sq.m.
  • Plot Area: 4200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 148 200 € 4 010 € / sq.m.
  • Area: 286 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 246 000 € 2 900 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 1900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 483 300 € 7 470 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.