Compare properties

Real estate in Spain on the map

Found 28986 listings:
For Sale
205 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
119 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 67 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.