Compare properties

Real estate in Spain on the map

Found 28986 listings:
For Sale
1 292 000 € 5 690 € / sq.m.
  • Area: 227 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
5 663 500 € 6 420 € / sq.m.
  • Area: 882 sq.m.
  • Plot Area: 2150 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 296 700 € 4 990 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 793 400 € 6 450 € / sq.m.
  • Area: 278 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 286 100 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1580 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
8 200 300 € 8 590 € / sq.m.
  • Area: 955 sq.m.
  • Plot Area: 3923 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
5 899 500 € 8 300 € / sq.m.
  • Area: 711 sq.m.
  • Plot Area: 4200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 336 200 € 3 160 € / sq.m.
  • Area: 740 sq.m.
  • Plot Area: 1199 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 238 900 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 362 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
4 955 600 € 4 030 € / sq.m.
  • Area: 1229 sq.m.
  • Plot Area: 2029 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 651 900 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 467 sq.m.
  • Plot Area: 985 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 775 700 € 13 480 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 936 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
5 309 600 € 8 850 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 710 800 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 2005 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
2 235 900 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 715 sq.m.
  • Plot Area: 1010 sq.m.
  • Bedrooms: 5

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.