Compare properties

Real estate in Spain on the map

Found 28986 listings:
For Sale
5 764 300 € 6 680 € / sq.m.
  • Area: 863 sq.m.
  • Plot Area: 4811 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
634 400 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 228 sq.m.
  • Plot Area: 369 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.