Compare properties

Real estate in Spain on the map

Found 28986 listings:
For Sale
2 677 000 € 6 740 € / sq.m.
  • Area: 397 sq.m.
  • Plot Area: 2311 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 596 200 € 8 360 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 2400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 200 000 € 5 520 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 1525 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
750 000 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 690 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 507 300 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 527 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
436 300 € 2 420 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
684 400 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 340 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.