Compare properties

Real estate in Spain on the map

Found 28986 listings:
For Sale
919 500 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 464 sq.m.
  • Plot Area: 863 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
721 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 920 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 084 300 € 6 930 € / sq.m.
  • Area: 445 sq.m.
  • Plot Area: 712 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 793 400 € 2 690 € / sq.m.
  • Area: 1038 sq.m.
  • Plot Area: 1605 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 163 900 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 405 sq.m.
  • Plot Area: 797 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 687 700 € 4 220 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 073 600 € 6 470 € / sq.m.
  • Area: 630 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 793 400 € 5 880 € / sq.m.
  • Area: 475 sq.m.
  • Plot Area: 754 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
227 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 433 500 € 4 190 € / sq.m.
  • Area: 820 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 909 700 € 5 640 € / sq.m.
  • Area: 516 sq.m.
  • Plot Area: 1167 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
7 565 300 € 7 410 € / sq.m.
  • Area: 1021 sq.m.
  • Plot Area: 2454 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 018 400 € 5 790 € / sq.m.
  • Area: 176 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.