Compare properties

Real estate in Spain on the map

Found 28986 listings:
For Sale
310 000 € 1 290 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 507 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 2
For Sale
240 000 € 1 340 € / sq.m.
  • Area: 179 sq.m.
  • Plot Area: 560 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
300 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 733 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
310 000 € 1 340 € / sq.m.
  • Area: 231 sq.m.
  • Plot Area: 616 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
285 000 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 126 sq.m.
  • Plot Area: 560 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
184 700 € 1 030 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
360 100 € 3 600 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 3

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.