Compare properties

Real estate in Spain on the map

Found 28986 listings:
For Sale
3 850 000 € 6 420 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
2 200 000 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
3 700 000 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Rooms: 9
For Sale
3 500 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 809 sq.m.
  • Plot Area: 1660 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
850 000 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
3 500 000 € 7 140 € / sq.m.
  • Area: 490 sq.m.
  • Plot Area: 1550 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
795 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
3 600 000 € 3 550 € / sq.m.
  • Area: 1013 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
3 200 000 € 5 250 € / sq.m.
  • Area: 610 sq.m.
  • Plot Area: 1900 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
2 625 000 € 4 320 € / sq.m.
  • Area: 607 sq.m.
  • Plot Area: 2226 sq.m.
  • Rooms: 7
For Sale
2 450 000 € 4 450 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
2 500 000 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
850 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 355 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
690 000 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 226 sq.m.
  • Plot Area: 428 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
920 000 € 3 830 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
4 000 000 € 13 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Rooms: 5

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.