Compare properties

Real estate in Spain on the map

Found 28986 listings:
For Sale
890 800 € 5 600 € / sq.m.
  • Area: 159 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
407 500 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1140 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 503 700 € 10 430 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
5 816 700 € 5 960 € / sq.m.
  • Area: 976 sq.m.
  • Plot Area: 2560 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 487 700 € 4 490 € / sq.m.
  • Area: 776 sq.m.
  • Plot Area: 8230 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
768 600 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1650 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 678 400 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 339 200 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
678 900 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 678 400 € 5 700 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 746 800 € 4 370 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
697 500 € 1 990 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 164 500 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 455 600 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 506 sq.m.
  • Plot Area: 3900 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 711 800 € 4 280 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1141 sq.m.
  • Bedrooms: 5

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.