Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 696 800 € 5 850 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
730 000 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
500 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
530 000 € 4 420 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
820 000 € 5 620 € / sq.m.
  • Area: 146 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4