Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 240 000 € 5 390 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
193 000 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Plot Area: 187 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
130 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 73 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
428 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 122 sq.m.
  • Plot Area: 401 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
999 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 441 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
191 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Plot Area: 233 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 499 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 427 sq.m.
  • Plot Area: 1543 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
349 000 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 201 sq.m.
  • Plot Area: 226 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
11 000 000 € 13 750 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 2900 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 690 000 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 478 sq.m.
  • Plot Area: 1295 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
16 500 000 € 6 240 € / sq.m.
  • Area: 2644 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 975 000 € 2 690 € / sq.m.
  • Area: 735 sq.m.
  • Plot Area: 1198 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3