Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
906 100 € 2 540 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 357 sq.m.
  • Plot Area: 82900 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 158 700 € 4 910 € / sq.m.
  • Area: 236 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
5 793 400 € 4 950 € / sq.m.
  • Area: 1170 sq.m.
  • Plot Area: 8178 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 8
For Sale
4 599 800 € 4 760 € / sq.m.
  • Area: 967 sq.m.
  • Plot Area: 6037 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 863 200 € 6 010 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 123 700 € 2 580 € / sq.m.
  • Area: 436 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 140 600 € 3 170 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
651 600 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 298 sq.m.
  • Plot Area: 556 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 129 400 € 5 320 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
605 100 € 4 760 € / sq.m.
  • Area: 127 sq.m.
  • Plot Area: 641 sq.m.
  • Bedrooms: 3