Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
325 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 565 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
249 000 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
690 000 € 4 010 € / sq.m.
  • Area: 172 sq.m.
  • Plot Area: 770 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
5 600 000 € 8 540 € / sq.m.
  • Area: 656 sq.m.
  • Plot Area: 2060 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 250 000 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 343 sq.m.
  • Plot Area: 1085 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
7 900 000 € 10 700 € / sq.m.
  • Area: 738 sq.m.
  • Plot Area: 1012 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 6
For Sale
5 500 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 1269 sq.m.
  • Plot Area: 2008 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 795 000 € 6 480 € / sq.m.
  • Area: 277 sq.m.
  • Plot Area: 12537 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 500 000 € 10 000 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 200 000 € 5 710 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
770 000 € 3 870 € / sq.m.
  • Area: 199 sq.m.
  • Plot Area: 806 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
820 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 8
For Sale
3 200 000 € 5 080 € / sq.m.
  • Area: 630 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
865 000 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 500 000 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4