Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
690 200 € 2 740 € / sq.m.
  • Area: 252 sq.m.
  • Plot Area: 405 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 060 700 € 3 120 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 640 100 € 2 340 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1021 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
997 000 € 1 960 € / sq.m.
  • Area: 508 sq.m.
  • Plot Area: 60000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
796 400 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 302 sq.m.
  • Plot Area: 729 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 651 900 € 6 010 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 1154 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
820 000 € 4 880 € / sq.m.
  • Area: 168 sq.m.
  • Plot Area: 223 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
702 000 € 2 420 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 516 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
565 200 € 3 920 € / sq.m.
  • Area: 144 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
6 253 500 € 5 160 € / sq.m.
  • Area: 1212 sq.m.
  • Plot Area: 3001 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 533 900 € 4 760 € / sq.m.
  • Area: 322 sq.m.
  • Plot Area: 508 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 764 000 € 3 790 € / sq.m.
  • Area: 465 sq.m.
  • Plot Area: 1304 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 061 900 € 5 830 € / sq.m.
  • Area: 182 sq.m.
  • Plot Area: 528 sq.m.
  • Bedrooms: 3