Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
184 600 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
207 100 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 68 sq.m.
  • Plot Area: 6 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
353 800 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 18 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
227 200 € 3 340 € / sq.m.
  • Area: 68 sq.m.
  • Plot Area: 10 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
211 800 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 22 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
247 300 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 13 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
189 200 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
85 200 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
582 500 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 206 sq.m.
  • Plot Area: 31000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3