Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 480 700 € 6 110 € / sq.m.
  • Area: 570 sq.m.
  • Plot Area: 1641 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 188 600 € 8 380 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1733 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 542 600 € 5 680 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 13566 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
2 737 400 € 5 330 € / sq.m.
  • Area: 514 sq.m.
  • Plot Area: 3200 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
2 949 800 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 19000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
For Sale
5 073 600 € 12 680 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 25000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 359 800 € 5 240 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 336 200 € 3 110 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 1598 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
884 900 € 2 530 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 002 900 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 050 100 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 474 900 € 4 900 € / sq.m.
  • Area: 301 sq.m.
  • Plot Area: 960 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 946 800 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
5 309 600 € 5 900 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 7560 sq.m.
  • Bedrooms: 5