Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 400 000 € 3 010 € / sq.m.
  • Area: 1130 sq.m.
  • Plot Area: 2400 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
690 000 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 226 sq.m.
  • Plot Area: 428 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
920 000 € 3 830 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
4 000 000 € 13 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 790 000 € 5 260 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 930 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
450 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 975 000 € 4 070 € / sq.m.
  • Area: 485 sq.m.
  • Plot Area: 1680 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
2 200 000 € 6 110 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
950 000 € 4 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 848 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
2 200 000 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
3 500 000 € 11 670 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1626 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
3 850 000 € 6 420 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
5 400 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 785 000 € 3 170 € / sq.m.
  • Area: 563 sq.m.
  • Plot Area: 2245 sq.m.
  • Rooms: 5