Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 575 000 € 6 300 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
1 390 000 € 6 950 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 834 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
950 000 € 3 220 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 350 000 € 9 250 € / sq.m.
  • Area: 146 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
1 300 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
1 100 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 100 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 050 000 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 030 000 € 3 430 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
995 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 7
For Sale
800 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 7
For Sale
750 000 € 8 150 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
800 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 960 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
800 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
795 000 € 2 740 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 702 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
650 000 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
630 000 € 1 610 € / sq.m.
  • Area: 391 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
630 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 407 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 3
For Sale
590 000 € 4 920 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
580 000 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4