Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 129 700 € 6 620 € / sq.m.
  • Area: 624 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 533 900 € 3 630 € / sq.m.
  • Area: 422 sq.m.
  • Plot Area: 2400 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
643 000 € 4 020 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 129 700 € 5 690 € / sq.m.
  • Area: 726 sq.m.
  • Plot Area: 5089 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 230 000 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 630 sq.m.
  • Plot Area: 786 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 415 900 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 292 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 005 800 € 4 780 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 591 sq.m.
  • Bedrooms: 4