Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
389 400 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 234 sq.m.
  • Plot Area: 160 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
702 000 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 722 700 € 4 680 € / sq.m.
  • Area: 368 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
8 849 300 € 8 690 € / sq.m.
  • Area: 1018 sq.m.
  • Plot Area: 3022 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 533 800 € 7 470 € / sq.m.
  • Area: 473 sq.m.
  • Plot Area: 1091 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 758 100 € 5 710 € / sq.m.
  • Area: 308 sq.m.
  • Plot Area: 1904 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 769 900 € 3 190 € / sq.m.
  • Area: 554 sq.m.
  • Plot Area: 1132 sq.m.
  • Bedrooms: 5