Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 280 000 € 5 870 € / sq.m.
  • Area: 218 sq.m.
  • Plot Area: 510 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 750 000 € 6 170 € / sq.m.
  • Area: 446 sq.m.
  • Plot Area: 4942 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 595 000 € 4 150 € / sq.m.
  • Area: 625 sq.m.
  • Plot Area: 2250 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 700 000 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 948 sq.m.
  • Plot Area: 1693 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 550 000 € 8 290 € / sq.m.
  • Area: 187 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 680 000 € 5 250 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
For Sale
1 575 000 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 800 000 € 6 920 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 870 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
745 000 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
800 000 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 630 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
760 000 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 284 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
668 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 410 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 3