Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 842 900 € 3 200 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
For Sale
803 500 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 268 sq.m.
  • Plot Area: 1192 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 260 600 € 6 520 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 805 000 € 5 160 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 4800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
756 900 € 1 990 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
9 316 000 € 16 760 € / sq.m.
  • Area: 556 sq.m.
  • Plot Area: 2580 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 513 900 € 6 580 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
756 900 € 2 520 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
908 300 € 3 630 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 746 800 € 4 480 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 096 100 € 6 550 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 071 300 € 4 460 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 141 200 € 3 460 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 863 200 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 570 sq.m.
  • Plot Area: 7800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 853 000 € 4 760 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 794 800 € 6 990 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 075 800 € 7 140 € / sq.m.
  • Area: 571 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
524 000 € 2 060 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Plot Area: 685 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 048 100 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 441 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5