Compare properties

Real Estate in Valenciana

Found 13780 listings:
For Sale
650 800 € 10 010 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 16 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
661 500 € 6 890 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 27 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
682 800 € 7 500 € / sq.m.
  • Area: 91 sq.m.
  • Plot Area: 27 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
215 400 € 2 630 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
377 500 € 3 890 € / sq.m.
  • Area: 97 sq.m.
  • Plot Area: 24 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
165 200 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
224 200 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 3