Compare properties

Real Estate in Valenciana

Found 13780 listings:
For Sale
325 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
225 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 241 sq.m.
  • Plot Area: 343 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
235 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
245 000 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 104 sq.m.
  • Plot Area: 191 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
210 000 € 2 160 € / sq.m.
  • Area: 97 sq.m.
  • Plot Area: 158 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
689 000 € 3 460 € / sq.m.
  • Area: 199 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
649 000 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
595 000 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
680 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 668 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
330 000 € 3 140 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 362 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
355 000 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
519 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
292 500 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
556 000 € 1 520 € / sq.m.
  • Area: 365 sq.m.
  • Plot Area: 489 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
319 900 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
799 000 €
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 6