Compare properties

Real Estate in Valenciana

Found 13780 listings:
For Sale
150 700 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Plot Area: 3800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
308 000 € 1 910 € / sq.m.

Gorgeous flat, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 161 sq.m.
  • Storeys count: 6
  • Bedrooms: 4