Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
467 900 € 2 480 € / sq.m.

Gorgeous flat, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 189 sq.m.
  • Storeys count: 10
  • Bedrooms: 3
For Sale
522 400 € 4 320 € / sq.m.
  • Area: 121 sq.m.
  • Storeys count: 6
  • Bedrooms: 3
For Sale
472 600 € 4 590 € / sq.m.
  • Area: 103 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 2