Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 710 900 € 4 440 € / sq.m.
  • Area: 385 sq.m.
  • Plot Area: 1591 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
7 020 400 € 5 300 € / sq.m.
  • Area: 1325 sq.m.
  • Plot Area: 4589 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
548 700 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 256 sq.m.
  • Plot Area: 254 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 539 700 € 5 530 € / sq.m.
  • Area: 640 sq.m.
  • Plot Area: 1550 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
450 700 € 1 430 € / sq.m.

Fabulous house, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 315 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
444 800 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 980 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 532 700 € 4 010 € / sq.m.
  • Area: 382 sq.m.
  • Plot Area: 1553 sq.m.
  • Bedrooms: 4