Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 495 000 € 3 600 € / sq.m.
  • Area: 415 sq.m.
  • Plot Area: 462 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 400 000 € 8 750 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 050 000 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 367 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
998 000 € 4 990 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 240 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 400 000 € 10 000 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
998 000 € 3 990 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 050 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 385 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 4 650 € / sq.m.
  • Area: 258 sq.m.
  • Plot Area: 964 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
880 000 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1027 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 190 000 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
898 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
699 000 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
725 000 €

Villa, Tossa de Mar, Catalunya, Spain

Tossa de Mar, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
675 000 € 1 690 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 3
For Sale
790 000 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
648 000 € 1 990 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
645 000 € 3 580 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
640 000 € 6 400 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
640 000 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
685 000 € 3 430 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1020 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3