Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
884 900 € 5 640 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Plot Area: 53 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 474 900 € 4 100 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 801 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
643 000 € 4 020 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 129 700 € 5 690 € / sq.m.
  • Area: 726 sq.m.
  • Plot Area: 5089 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 230 000 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 630 sq.m.
  • Plot Area: 786 sq.m.
  • Bedrooms: 6