Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
735 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 620 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
545 000 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 305 sq.m.
  • Plot Area: 748 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
430 000 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
129 000 € 720 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
795 000 € 3 980 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 850 ares
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
120 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 86 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
98 000 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
595 000 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 11253 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2