Compare properties

Real Estate in Turkey

Found 7054 listings:
For Sale
203 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 513 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
220 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
196 000 € 1 260 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
234 000 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
315 000 € 1 050 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
220 000 € 1 100 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
174 000 € 1 290 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 425 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
135 000 € 900 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
184 000 € 1 020 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
360 000 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 153 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
219 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 156 sq.m.
  • Plot Area: 510 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
200 000 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
152 000 € 1 010 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 680 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
145 000 € 970 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
310 000 € 1 240 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
290 000 € 1 160 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
280 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
190 000 € 1 060 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
385 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3