Compare properties

Real Estate in Istanbul

Found 2424 listings:
For Sale
408 000 € 860 € / sq.ft.
  • Area: 475 sq.ft.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
452 000 € 820 € / sq.ft.
  • Area: 550 sq.ft.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 5
For Sale
347 000 € 770 € / sq.ft.
  • Area: 450 sq.ft.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4