Compare properties

Real estate in Turkey on the map

Found 7054 listings:
For Sale
960 000 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
700 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 400 000 € 5 330 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 000 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 100 000 € 3 550 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
600 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
171 000 € 860 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
450 000 € 1 640 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
176 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
195 000 € 1 220 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
389 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 000 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
375 000 € 960 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.