Compare properties

Real estate in Turkey on the map

Found 7054 listings:
For Sale
299 000 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 360 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
380 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
110 000 € 920 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.