Compare properties

Penthouse in United Arab Emirates, Dubai, Ajman, 612 sq.m. For Sale

Ajman, Dubai, United Arab Emirates
369 390 000 ₽
603 600 ₽ / sq.m.
Penthouse in United Arab Emirates, Dubai, Ajman, 612 sq.m.
Penthouse in United Arab Emirates, Dubai, Ajman, 612 sq.m.
Penthouse in United Arab Emirates, Dubai, Ajman, 612 sq.m.
Penthouse in United Arab Emirates, Dubai, Ajman, 612 sq.m.
Penthouse in United Arab Emirates, Dubai, Ajman, 612 sq.m.
Penthouse in United Arab Emirates, Dubai, Ajman, 612 sq.m.
Penthouse in United Arab Emirates, Dubai, Ajman, 612 sq.m.
Penthouse in United Arab Emirates, Dubai, Ajman, 612 sq.m.
Penthouse in United Arab Emirates, Dubai, Ajman, 612 sq.m.
  • Area: 612 sq.m.
  • Bedrooms: 4

Location

Request object's relevance