Articles
0
RU
|
Price High to Low
Found 2163 listings:
For Sale
232 000 €
6 630 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
35 sq.ft.
Bathrooms:
1
For Sale
212 000 €
6 060 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
35 sq.ft.
Bathrooms:
1
For Sale
454 000 €
6 580 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
69 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
For Sale
409 000 €
5 240 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
78 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
For Sale
496 000 €
12 400 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
40 sq.ft.
Bathrooms:
1
For Sale
2 998 000 €
14 920 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
201 sq.ft.
Bedrooms:
2
Bathrooms:
3
For Sale
382 000 €
2 770 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
138 sq.ft.
Bedrooms:
3
Bathrooms:
3
For Sale
262 000 €
2 340 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
112 sq.ft.
Bedrooms:
2
Bathrooms:
2
For Sale
184 000 €
2 670 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
69 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
For Sale
436 000 €
770 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
566 sq.ft.
Bathrooms:
1
For Sale
525 000 €
5 830 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
90 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
For Sale
265 000 €
3 400 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
78 sq.ft.
Bathrooms:
1
For Sale
4 360 000 €
6 020 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
724 sq.ft.
Bedrooms:
5
Bathrooms:
5
For Sale
2 385 000 €
14 370 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
166 sq.ft.
Bedrooms:
2
Bathrooms:
2
For Sale
89 919 000 €
29 480 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
3050 sq.ft.
Bedrooms:
7
Bathrooms:
7
For Sale
573 000 €
7 540 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
76 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
For Sale
270 000 €
6 750 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
40 sq.ft.
Bathrooms:
1
For Sale
221 000 €
5 820 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
38 sq.ft.
Bathrooms:
1
For Sale
287 000 €
460 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
630 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
For Sale
159 000 €
4 970 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
32 sq.ft.
Bathrooms:
1
1
...
106
107
108
109
Residential houses
Real estate on the map (31)