Compare properties

Real Estate in Dubai

Found 2163 listings:
For Sale
867 000 € 8 030 € / sq.ft.
  • Area: 108 sq.ft.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
731 000 € 820 € / sq.ft.
  • Area: 893 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
445 000 € 750 € / sq.ft.
  • Area: 597 sq.ft.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
716 000 € 3 250 € / sq.ft.
  • Area: 220 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
4 905 000 € 11 540 € / sq.ft.
  • Area: 425 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
235 000 € 6 710 € / sq.ft.
  • Area: 35 sq.ft.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 2
For Sale
235 000 € 7 830 € / sq.ft.
  • Area: 30 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
968 000 € 7 330 € / sq.ft.
  • Area: 132 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4