Articles
0
RU
|
Price High to Low
Found 2163 listings:
For Sale
434 000 €
4 880 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
89 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
For Sale
382 000 €
5 700 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
67 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
For Sale
682 000 €
8 120 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
84 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
For Sale
394 000 €
6 570 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
60 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
For Sale
545 000 €
3 190 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
171 sq.ft.
Bedrooms:
3
Bathrooms:
3
For Sale
436 000 €
4 400 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
99 sq.ft.
Bedrooms:
2
Bathrooms:
2
For Sale
300 000 €
3 410 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
88 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
For Sale
212 000 €
5 300 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
40 sq.ft.
Bathrooms:
1
For Sale
246 000 €
5 860 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
42 sq.ft.
Bathrooms:
1
For Sale
214 000 €
4 370 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
49 sq.ft.
Bathrooms:
1
For Sale
327 000 €
4 420 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
74 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
For Sale
4 633 000 €
6 330 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
732 sq.ft.
Bedrooms:
4
Bathrooms:
4
For Sale
1 881 000 €
5 650 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
333 sq.ft.
Bedrooms:
3
Bathrooms:
3
For Sale
4 360 000 €
5 730 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
761 sq.ft.
Bedrooms:
5
Bathrooms:
5
For Sale
3 543 000 €
5 540 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
640 sq.ft.
Bedrooms:
4
Bathrooms:
5
For Sale
3 815 000 €
5 790 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
659 sq.ft.
Bedrooms:
5
Bathrooms:
5
For Sale
3 543 000 €
5 560 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
637 sq.ft.
Bedrooms:
4
Bathrooms:
4
For Sale
600 000 €
5 170 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
116 sq.ft.
Bedrooms:
2
Bathrooms:
2
For Sale
382 000 €
5 230 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
73 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
For Sale
654 000 €
6 170 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
106 sq.ft.
Bedrooms:
2
Bathrooms:
2
1
...
97
98
99
...
109
Residential houses
Real estate on the map (31)