Articles
0
RU
|
Price High to Low
Found 2163 listings:
For Sale
382 000 €
5 160 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
74 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
For Sale
791 000 €
7 460 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
106 sq.ft.
Bedrooms:
2
Bathrooms:
2
For Sale
464 000 €
6 270 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
74 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
For Sale
409 000 €
5 180 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
79 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
For Sale
327 000 €
5 740 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
57 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
For Sale
451 000 €
6 010 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
75 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
For Sale
382 000 €
5 620 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
68 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
For Sale
1 118 000 €
10 160 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
110 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
For Sale
327 000 €
4 420 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
74 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
For Sale
187 000 €
6 030 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
31 sq.ft.
Bathrooms:
1
For Sale
145 000 €
3 720 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
39 sq.ft.
Bathrooms:
1
For Sale
314 000 €
4 030 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
78 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
For Sale
178 000 €
5 390 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
33 sq.ft.
Bathrooms:
1
For Sale
178 000 €
4 940 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
36 sq.ft.
Bathrooms:
1
For Sale
163 000 €
4 290 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
38 sq.ft.
Bathrooms:
1
For Sale
218 000 €
5 740 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
38 sq.ft.
Bathrooms:
1
For Sale
224 000 €
5 600 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
40 sq.ft.
Bathrooms:
1
For Sale
845 000 €
7 610 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
111 sq.ft.
Bedrooms:
2
Bathrooms:
2
For Sale
289 000 €
3 960 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
73 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
For Sale
355 000 €
5 220 € / sq.ft.
Residential complex Dubai, United Arab Emirates
Dubai, United Arab Emirates
Details
Area:
68 sq.ft.
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
1
...
98
99
100
...
109
Residential houses
Real estate on the map (31)