Compare properties

Real Estate in Dubai

Found 2619 listings:
For Sale
472 000 € 4 330 € / sq.ft.
  • Area: 109 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
638 000 € 4 140 € / sq.ft.
  • Area: 154 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
355 000 € 2 400 € / sq.ft.
  • Area: 148 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
362 000 € 3 150 € / sq.ft.
  • Area: 115 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
355 000 € 3 110 € / sq.ft.
  • Area: 114 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
543 000 € 5 030 € / sq.ft.
  • Area: 108 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2