Compare properties

Real Estate in Dubai

Found 2619 listings:
For Sale
900 000 € 8 570 € / sq.ft.
  • Area: 105 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
491 000 € 3 530 € / sq.ft.
  • Area: 139 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
436 000 € 3 350 € / sq.ft.
  • Area: 130 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2