Compare properties

Real Estate in Dubai

Found 2619 listings:
For Sale
927 000 € 3 720 € / sq.ft.
  • Area: 249 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
818 000 € 3 600 € / sq.ft.
  • Area: 227 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
900 000 € 3 690 € / sq.ft.
  • Area: 244 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
736 000 € 3 350 € / sq.ft.
  • Area: 220 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
300 000 € 1 940 € / sq.ft.
  • Area: 155 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2