Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
675 000 € 3 750 € / sq.ft.
  • Area: 180 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
682 000 € 3 900 € / sq.ft.
  • Area: 175 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
900 000 € 3 810 € / sq.ft.
  • Area: 236 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
791 000 € 3 470 € / sq.ft.
  • Area: 228 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
954 000 € 3 820 € / sq.ft.
  • Area: 250 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
682 000 € 2 970 € / sq.ft.
  • Area: 230 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
791 000 € 3 160 € / sq.ft.
  • Area: 250 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
743 000 € 4 250 € / sq.ft.
  • Area: 175 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
927 000 € 4 660 € / sq.ft.
  • Area: 199 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
5 150 000 € 4 900 € / sq.ft.
  • Area: 1050 sq.ft.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
791 000 € 6 940 € / sq.ft.
  • Area: 114 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2