Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
573 000 € 5 560 € / sq.ft.
  • Area: 103 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
872 000 € 7 580 € / sq.ft.
  • Area: 115 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
614 000 € 5 740 € / sq.ft.
  • Area: 107 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
682 000 € 6 090 € / sq.ft.
  • Area: 112 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
600 000 € 5 450 € / sq.ft.
  • Area: 110 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3