Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
818 000 € 8 020 € / sq.ft.
  • Area: 102 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
886 000 € 6 560 € / sq.ft.
  • Area: 135 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
981 000 € 7 010 € / sq.ft.
  • Area: 140 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
981 000 € 9 170 € / sq.ft.
  • Area: 107 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
750 000 € 5 210 € / sq.ft.
  • Area: 144 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
736 000 € 6 750 € / sq.ft.
  • Area: 109 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2